27 Eylül 25 Ekim 11. Kampanya da Hangi Fırsatlar Var?

  • Anasayfa
  • 27 Eylül 25 Ekim 11. Kampanya da Hangi Fırsatlar Var?

Kampanya 11 boyunca Satış Yapan Temsilcilerimiz Neler Kazanır Birlikte Bakalım:

1.       Aramıza yeni katılan temsilcilerimiz;  %25 Karının yanın da temsilci fiyatıyla 120 tl ve 2 katalog içeren siparişlerinden 3 kampanya boyunca bir birinden 3 parfüm kazanacaktır.

2.       Tüm temsilcilerimiz kendi gibi satış yapabileceğine inandığı bu işi yapabileceğini düşündüğü kişileri önererek; 1 tavsiye temsilci için Incandessence Parfüm, 2.tavsiye temsilci için Caty Bayan Kol saati ya da faturadan 25 tl indirim,  3. Tavsiye edeceği temsilci için Lola bayan kol çantası ya da 50 tl indirim kazanacaktır. Üstelik bu hediyeler katlamalı. Daha çok tavsiye ederek hediyelerinizi çoğaltabilirsiniz.

3.       Kampanya 11 boyunca 275 tl ve 4 katalog içeren siparişte Treselle Bayan Parfümü;  700tl 8 katalog rakamına ulaştığınızda parfüm ile birlikte Fakir Cafesto Türk Kahve Makinesi, 1300 tl 8 katalog sayısına ulaştığınızda Parfüm, Kahve Makinesi ve Fakir Blender Seti sizin olsun.

4.       Eğer satış yapmak bana yetmez daha çok kazanmak istiyorum diyorsanız bu kampanya tam size göre bir fırsatımız var. Siz de tam 6 temsilci kaydı satış liderliği kazancının yanın da bir de GRAM ALTIN kazanın.

Haydi gelin hep birlikte kazanmaya başlayalım ne dersiniz?